W dniach 29 czerwca - 3 lipca w Ośrodku Kościelnym w Radości we współpracy z Amerykanami z Forest Hills Baptist Church z Nashville w Kentucky zorganizowaliśmy półkolonie dla dzieci i nastolatków w wieku 4-14 lat.

Przez pięć dni grupa 30 wolontariuszy z naszego zboru i USA prowadziła zajęcia sportowe, plastyczne, języka angielskiego oraz lekcję biblijną. Razem uczyliśmy się  także dwujęzycznych piosenek, a także poznaliśmy inną kulturę oraz nowych znajomych. Temat przewodnim półkolonii były zwierzęta w Biblii. Na tydzień przenieśliśmy się w więc do ZOO "W Jego rękach" (Ks. Joba 12,10: W Jego ręku jest życie wszelkiego stworzenia i duch wszystkich ludzi!).

W półkoloniach uczestniczyło każdego dnia ponad 100 dzieci! Grupę ptaszków (4-5 lat) przez wszystkie dni odwiedziło 8 dzieci, w grupie rybek (6-7 lat) było 15 dzieci, w grupie owiec (8-9 lat) 15 dzieci, w grupie osiołków (10-11 lat) 15 dzieci, w grupie lwów (12 lat) 16 dzieci, w grupie młodzieży (13-14 lat) 28 nastolatków. Dziękujemy Bogu za każde dziecko i rodziców, którzy brali udział w półkoloniach, w spotkaniu dla kobiet oraz pikniku rodzinnym. 

Dziękujemy Bogu za szczodrość sponsorów i partnerów, dzięki którym półkolonie mogły się odbyć, a także za bezpieczeństwo jakim nas obdarzył podczas tego tygodnia. Cieszymy się z tego czasu nauki, poznawania Bożego Słowa, ale także odpoczynku i dobrej zabawy.

Do zobaczenia za rok!

 

Nabożeństwa

Niedziela - 11.00

ul. Szczytnowska 35-39
04 - 812 Warszawa - Radość
(wjazd od ul. Ezopa)